Chelsea złożyła ofertę za Hakimiego!
Chelsea złożyła ofertę za Hakimiego!

Chelsea złożyła ofertę za Hakimiego!

Według IL Corriere dello Sport, Chelsea zaoferowała Interowi 50 milionów euro oraz Emersona, za prawego wahadłowego Interu. Włoski klub chciałby jednak jeszcze kilku innych piłkarzy The Blues w zamian za Marokańczyka.

Z powodu problemów finansowych Inter musi sprzedać kilku swoich czołowych piłkarzy. Jednym z nich ma być właśnie Achraf Hakimi. Marokańczykiem mocno interesowało się PSG, które zaoferowało Interowi 60 milionów euro. Oferta Chelsea opiewała natomiast na 50 milionów oraz Emerson Palmieri.

Według raportu, tegoroczny zwycięzca Ligi Mistrzów pozwoli mistrzowi Włoch wybrać kilku innych piłkarzy, którzy mogą zostać zawarci w wymianie. Mają to być Davide Zappacosta, Mateo Kovacic oraz Tammy Abraham. Wydaje się jednak, że Inter zainteresowany jest tylko gotówką.

IL Corriere dello Sport uważa, że zainteresowanie Chelsea jest realne i dosyć poważne. Inter spodziewa się więc, że w najbliższym czasie PSG przyślę kolejną, pokaźniejszą ofertę.

Źródło: IL Corriere dello Sport, Football Italia

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW