Gundogan: Cieszy mnie sukces Chelsea
Gundogan: Cieszy mnie sukces Chelsea

Gundogan: Cieszy mnie sukces Chelsea

Ilkay Gundogan przyznaje, że niemieckie trio z Chelsea – Havertz, Werner, Rudiger – jest o wiele pewniejsze siebie, po triumfie w finale Ligi Mistrzów.

30-latek zakończył sezon z 13 golami w Premier League, co ogólnie rzecz biorąc jest świetnym wynikiem. Obywatele wygrali Premier League i Puchar Ligi, a do pełni szczęścia brakowało im trofeum za UCL. Porażka miała gorzki smak, zwłaszcza dla Ilkay’a, który przegrał swój drugi finał LM w karierze (2013).

– Ciężko jest znieść gorycz porażki. Pracowaliśmy cały sezon by tam zagrać, ja czekałem na to 8 lat. Znów przegrałem finał i jestem tym zdruzgotany. Życie toczy się dalej, takie piękno tego sportu. Miałem trochę wolnego, które mi się przydało i dobrze je wykorzystałem. Nie mogę się doczekać kolejnej edycji Ligi Mistrzów!

– Zwycięstwo w Champions League dało chłopakom boost do pewności siebie. Zwłaszcza Kai, który zdobył zwycięskiego gola, co dało mu olbrzymi przypływ pewności siebie. Teraz musi to wykorzystać by pomóc nam w reprezentacji. Cieszę się ich sukcesem, zdecydowanie zasłużyli.

Źródło: Konferencja prasowa

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW