Hakim Ziyech poprosił zaufaną osobę o pomoc w znalezieniu nowego klubu
Hakim Ziyech poprosił zaufaną osobę o pomoc w znalezieniu nowego klubu

Hakim Ziyech poprosił zaufaną osobę o pomoc w znalezieniu nowego klubu

Podobno Hakim Ziyech poprosił „zaufanego pośrednika” o pomoc w znalezieniu nowego klubu, ponieważ jego przyszłość w Chelsea nie maluje się w ciekawych barwach.

Liverpool może przyglądać się sytuacji Marokańczyka, bowiem przed sezonem 2021/2022 potrzebują kogoś, kto odciąży Mohameda Salaha. Jakiś czas temu Klopp miał żałować, że nie powalczył o podpis Ziyecha w przeszłości. Teraz jednak The Reds mogą sięgnąć po piłkarza, który pomógłby rozwiązać problemy.

Calciomercato uważa, że Tuchel wystawił Marokańczyka na listę transferową. Natomiast piłkarz miał już poprosić kogoś zaufanego o pomoc w znalezieniu nowego klubu. Zainteresowany jest AC Milan, jednak problemy finansowe mogą uniemożliwić transfer. Liverpool nie jest wymieniany wśród zainteresowanych, ale to byłaby nie mądra decyzja, gdyby nie rozważyli tej opcji.

Agent Ziyecha powiedział w 2020 roku, że ma nadzieję, że klub z Anfield podpisze kontrakt z jego klientem, zanim przeszedł do Chelsea za około 33 miliony funtów.

Źródło: Calciomercato, Anfield Central

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW