Hofmann: To świetne uczucie
Hofmann: To świetne uczucie

Hofmann: To świetne uczucie

Po świetnym sezonie w Barwach Borussi Monchengladbach, Jonas Hofmann jest łączony z takimi klubami jak Chelsea, czy Atletico Madryt.

28-latek swoimi występami przyciągnął uwagę wielu świetnych klubów, na czele z Chelsea. Chociaż The Blues nie złożyli jeszcze oficjalnej oferty, Niemiec na łamach Sport1 wypowiedział się na temat potencjalnego transferu.

– Nie chcę zabrzmieć arogancko, ale czuję dumę gdy czytam, że moje nazwisko jest łączone z takim klubem jak Chelsea. To świetne uczucie.

Jonas Hofmann dołączył do Borussi Monchengladbach w 2016 roku z Borussi Dortmund, gdzie pod wodzą Thomasa Tuchela nie mógł zdobyć miejsca w składzie.

Od tego czasu Niemiec stał się jednym z najlepszych skrzydłowych w Bundeslidze.

Na początku tego tygodnia dyrektor sportowy Monchengladbach Max Eberl powiedział, że chciałby zatrzymać Hofmanna w swoim zespole, jednak byłby skłonny go sprzedać, gdyby wpłynęła oferta opiewająca na około 40 milionów euro.

Niemiec w sezonie 2020/21 w barwach Borussi Monchengladbach wystąpił w 33 meczach, strzelił 8 bramek i zanotował 13 asyst.

Źródło: Football London

 

 

O autorze

Avatar

Nazywam się Patryk, mam 16lat. Mieszkam w woj. mazowieckim. Interesuję się piłką nożną, muzyką (zarówno słuchanie jak i od strony technicznej) oraz motoryzacją.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW