Lazio wypożyczy Kepę tylko pod jednym warunkiem
Lazio wypożyczy Kepę tylko pod jednym warunkiem

Lazio wypożyczy Kepę tylko pod jednym warunkiem

Lazio rozważa pozyskanie Kepy Arrizabalagi z Chelsea na wypożyczenie. Stanie się tak jednak tylko wtedy, gdy The Blues będą płacili połowę wynagrodzenia Hiszpana.

Od momentu przyjścia Mendy’ego na Stamford Bridge, Kepa stał się numerem dwa w bramce Chelsea. Obecnie jest najdroższym bramkarzem w historii, a The Blues starają się znaleźć sposób, jak pozbyć się piłkarza z klubu.

Nowym menedżerem Lazio został Maurizio Sarri. Od tego czasu włoski klub rozważa opcję pozyskania Kepy. Jednak jak informuje włoska stacja radiowa Radiosei, by transakcja doszła do skutku, muszą zostać zawarte pewne umowy finansowe. Lazio nie ma zamiaru płacić pełnego wynagrodzenia bramkarzowi. Hiszpan może zmienić barwy tylko wtedy, gdy The Blues zgodzą się na opłacanie połowy pensji.

Kepa jest jednym z celów Lazio, ale zanim transakcja dojdzie do skutku, trzeba będzie pokonać kilka przeszkód. Hiszpan wystąpił w tym sezonie zaledwie w 14 spotkaniach. Puścił w nich 11 bramek, a 6-krotnie zachowywał czyste konto.

Źródło: Inside Futbol, Radiosei

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW