McIness: Jody Morris kocha Gilmoura!
McIness: Jody Morris kocha Gilmoura!

McIness: Jody Morris kocha Gilmoura!

Były trener Aberdeen, Darek McIness opowiedział o swoich próbach ściągnięcia do drużyny Billy’ego Gilmoura. Jednak szybko został sprowadzony na ziemię przez Jody’ego Morrisa. 

Dziś Gilmour liczy na występ w jutrzejszym meczu Szkocji przeciwko Czechom. Jednak McIness obserwuje jego rozwój od pięciu lat i dobrze zna tego zawodnika. Mimo młodego wieku Billy ma na koncie medal za wygranie Ligi Mistrzów, to wiele mówi o jego talencie. McIness wspomina, że wielokrotnie kontaktował się z Morrisem w sprawie Szkota.

– Nie znam go osobiście, ale oglądałem go jak grał przeciwko młodzieżowym zespołom Aberdeen, słyszałem o nim wiele dobrego od byłych kolegów z Rangers. Szczególnie Jody Morris mówi o nim dobrze, po prostu go kocha. Zachwycał się nim, kiedy był częścią sztabu trenerskiego Franka Lamparda.

– W połowie zeszłego sezonu zadzwoniłem do Morrisa z pytaniem, czy mogę wypożyczyć Gilmoura do Pittodrie. Moja prośba szybko została odrzucona. Dla Jody’ego to po prostu nierealne i łatwo go zrozumieć.

– Zaufali mu i dali szansę w ważnych meczach. Za kadencji Lamparda i teraz za rządów Tuchela, ostatecznie chłopak, który w piątek skończył 20 lat może pochwalić się medalem za wygranie Ligi Mistrzów.

Źródło: Mail

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW