Cesc Fabregas: Havertz pod koniec sezonu był bardzo, bardzo dobry
Cesc Fabregas: Havertz pod koniec sezonu był bardzo, bardzo dobry

Cesc Fabregas: Havertz pod koniec sezonu był bardzo, bardzo dobry

Cesc Fabregas jest przekonany, że Kai Havertz rozkwitnie w następnym sezonie po mocnej końcówce minionej kampanii. W wywiadzie dla Telegraph, Hiszpan wyraził swoje dobre przeczucia co do młodego Niemca.

– Oglądałem każdy mecz Chelsea w tym sezonie, więc śledziłem pierwszy sezon dwóch wielkich niemieckich wzmocnień. Kai Havertz i Timo Werner, śledziłem ich bardzo uważnie i jestem przekonany, że w przyszłym sezonie zaczniemy dostrzegać to, co w nich najlepsze.

– Havertz miał słaby początek i czasami wyglądał, jakby nie czuł tempa. Ale pewnego razu, Tuchel ustawił go na pozycji fałszywej dziewiątki, i wyglądało to lepiej. Nie miał wielu kontaktów z piłką, ale pomógł swojej drużynie. Nie tracił piłki, zapewniał bezpieczeństwo innym i tworzył sytuacje. I myślę, że pod koniec sezonu był bardzo, bardzo dobry.

W 45 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, Havertz trafił do bramki rywala 9 razy. Zanotował również 9 asyst. Warto wspomnieć, że to po jego bramce Chelsea sięgnęła po drugą w historii Ligę Mistrzów.

Źródło: Telegraph

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW