Chelsea zainteresowana gwiazdą Salzburga
Chelsea zainteresowana gwiazdą Salzburga

Chelsea zainteresowana gwiazdą Salzburga

Jak podają wczorajsze raporty, Leicester dołączyło do Chelsea i Liverpoolu w wyścigu o zakontraktowanie gwiazdy RB Salzburg – Patsona Daki.

Zambijczyk imponował formą, a jego genialne występy nie umknęły wielkim europejskim marką. Chelsea i Liverpool byli nim zainteresowani od jakiegoś czasu, a teraz do gry dołączyło Leicester. W tym sezonie Daka zdobył 34 gole w 42 meczach, a bardzo prawdopodobne, że będzie mógł opuścić Austrie za 17mln funtów.

Na korzyść Leicester działa fakt, że Lisy mogą mu zaoferować pierwszy skład od momentu dołączenia do drużyny. Nie można powiedzieć tego o Chelsea, a tym bardziej o Liverpoolu. Mimo słabej formy Timo Wernera, Niemiec ma pełne zaufanie Thomasa Tuchela i zdecydowanie ciężko będzie wygryźć go z pierwszego składu. Jednak z racji na prawdopodobne odejście Giroud i Abrahama, transfer Daki ma sens.

Tuchel zdecydowanie powinien rozważyć tę opcję, zwłaszcza patrząc na skuteczność jego podopiecznych. Być może Daka będzie budżetową opcją, a w przyszłości okaże się strzałem w dziesiątkę, tak jak transfer Erlinga Haalanda do Borussi.

Źródło: Mirror

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW