Chelsea złożyła ofertę za Lewandowskiego!
Chelsea złożyła ofertę za Lewandowskiego!

Chelsea złożyła ofertę za Lewandowskiego!

Według raportów Chelsea złożyła ofertę za Roberta Lewandowskiego.

Póki co Robert skupia się na EURO i poprowadzeniu kadry Polski, jednak nie stwierdził jednoznacznie czy w przyszłym sezonie będzie reprezentował Bayern Monachium. Po wygraniu Ligi Mistrzów Thomas Tuchel zyskał zaufanie zarządu i otrzymał olbrzymie wsparcie finansowe. Niemiecki szkoleniowiec chce kupić nowego napastnika, ponieważ z tą pozycją Chelsea ma największe problemy.

Pierwszy sezon Timo Wernera zdecydowanie nie należy do najlepszych. Niemiec wielokrotnie kompromitował się niewykorzystanymi okazjami. To zmusiło włodarzy klubu do szukania zastępstwa. Mówiono o Erlingu Haalandzie, Romelu Lukaku czy Harrym Kane’ie, ale teraz raporty wspominają o Lewym. Hiszpańska prasa łączy go z transferem do Realu, jednak tamtejsi dziennikarze piszą, że to Chelsea wysłała za niego ofertę. Polak jest otwarty na zmianę ligi, nowe wyzwania w karierze i poznanie nowej kultury.

Oprócz Chelsea i Realu zainteresowani to PSG, Manchester City i Manchester United. Wszystkie z ww. zespołów szukają bramkostrzelnej ‚9’. Na niekorzyść tych drużyn działa fakt, że Lewandowski od zawsze mówił, że jego klubem marzeń jest Real. Jeżeli Bayern będzie stawiał opory przy jego transferze, włodarze Realu i sam piłkarz mogą poczekać do 2022.

Źródło: AS

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW