Haaland chce zostać w Borussi! – koniec kolejnej sagi?
Haaland chce zostać w Borussi! – koniec kolejnej sagi?

Haaland chce zostać w Borussi! – koniec kolejnej sagi?

Raporty podają, że Erling Haaland jest zadowolony z pozostania w Borussi Dortmund i chętnie rozważy oferty transferowe, ale w przyszłym letnim oknie.

Haaland jest jednym z priorytetów Chelsea, ponieważ zespół prowadzony przez Thomas Tuchela szuka topowego napastnika. Włodarze The Blues są gotowi na wydanie astronomicznej kwoty, ponieważ ten transfer jest niezbędny dla zespołu. Mimo takiego zainteresowania 20-latek najprawdopodobniej nie śpieszy się z odejściem. Norweg jest szczęśliwy z faktu zostania w Dortmundzie i chętnie rozważy odejście, ale za rok.

BVB oczekuje za niego 180mln euro, gdy dodamy do tego oczekiwania płacowe zawodnika i jego agenta, kwota ta może wzrosnąć do 350mln. Na ratunek przychodzi jego klauzula, która aktywuje się w przyszłym roku i pozwala mu odejść za 70mln. Stąd napastnik nie czuje pośpiechu w zmienianiu barw klubowych. Decyzja odnośnie kontynuowania negocjacji zależy od Chelsea

Źródło: ESPN

 

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW