Jody Morris: Gdy rozmawiasz o Mouncie, to mówisz o gościu wartym 100 milionów
Jody Morris: Gdy rozmawiasz o Mouncie, to mówisz o gościu wartym 100 milionów

Jody Morris: Gdy rozmawiasz o Mouncie, to mówisz o gościu wartym 100 milionów

Podczas rozmowy z FourFourTwo, Jody Morris nie krył swojego podekscytowania, gdy tematem rozmowy był wychowanek Chelsea, Mason Mount. Anglik śledził karierę pomocnika na wszystkich szczeblach jego przygody z The Blues.

22-latek jest bez wątpienia jednym z największych talentów na świecie, chociaż nie zawsze tak było. Zanim Anglik udał się na wypożyczenia, przeszedł w Chelsea przez wszystkie szczebla akademii. Pod wodzą Lamparda (którego Morris był asystentem) wreszcie zadebiutował w seniorskiej drużynie.

– Osobiście, przez całe 18 miesięcy, kiedy byliśmy z Frankiem w Chelsea, gdy patrzymy na ten okres to Mason był głową i ramionami ponad wszystkimi innymi. Pod względem spójności, tempa pracy, wydajności, codziennej postawy i sposobu, w jaki się rozwinął.

– Pod wodzą Thomasa Tuchela znów występuje na tym poziomie i udowadnia kolejnemu menedżerowi z wysokiej półki, że jest niedoceniany. Jest coraz lepszy każdego roku i myślę, że w przeciągu 10 lat będzie topowym piłkarzem dla Chelsea oraz reprezentacji Anglii. Myślę, że rozmawiasz o gościu wartym 100 milionów funtów.

Źródło: FourFourTwo

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW