Timo Werner: Dla mnie Manuel jest najlepszy na świecie
Timo Werner: Dla mnie Manuel jest najlepszy na świecie

Timo Werner: Dla mnie Manuel jest najlepszy na świecie

Napastnik Chelsea oraz reprezentacji Niemiec uważa, że bramkarz Bayernu jest obecnie najlepszy na świecie. Werner kilkukrotnie mierzył się z Neuerem na szczeblach ligowych, a od 2017 roku grają razem w reprezentacji.

35-latek zdobył w barwach Bawarczyków osiem razy mistrzostwo Niemiec, dwukrotnie Ligę Mistrzów oraz Mistrzostwo Świata. Na początku miesiąca, bramkarz rozegrał swoje 100 spotkanie w drużynie narodowej. Przed pierwszym mecze reprezentacji, Werner wypowiadał się o swoim koledze w superlatywach.

– Strzelałem bramki przeciwko Bayernowi, ale nigdy nie strzeliłem jemu. Ktoś inny stał wtedy na bramce. Jest rewelacyjny i od lat jest najlepszym bramkarzem. Dla mnie jest najlepszy na świecie.

– Jeśli na treningu nie umieścisz piłki idealnie w róg bramki, nie zdobędziesz gola. Ma wspaniałą aurę i jest bramkarzem najwyższej klasy.

Niemcy trafili prawdopodobnie do tak zwanej grupy śmierci. Ich rywalami na tym szczeblu będą mistrzowie świata – Francuzi, obecni mistrzowie Europy – Portugalia oraz reprezentacja Węgier.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW