Chelsea złożyła pierwszą ofertę za Erlinga Haalanda!
Chelsea złożyła pierwszą ofertę za Erlinga Haalanda!

Chelsea złożyła pierwszą ofertę za Erlinga Haalanda!

Według dzisiejszych doniesień, Chelsea przedstawiła swoją pierwszą ofertę Borussi Dortmund. Zamieszanych jest dwóch piłkarzy, Erling Haaland i Tammy Abraham. 

Ta saga trwa już jakiś czas, a z dnia na dzień nie pojawiało się nic nowego, przełomowego. Według tureckiego dziennikarza Ekrema Konura, Chelsea wysłała swoją pierwszą ofertę do BVB.

Działacze The Blues zaoferowali niemałe pieniądze oraz jednego zawodnika. Mowa tutaj bowiem o 70 milionach euro, plus Tammym Abrahamie. W drugą stronę powędrowałby oczywiście Erling Haaland. Jakiś czas temu, The Telegraph informował, że Borussia nie odda swojego napastnika za mniej niż 150 milionów funtów. Wydaje się więc, że pierwsza oferta może zostać odrzucona, jednak należy czekać na odpowiedź BVB.

O usługi norweskiej gwiazdy zabiegają największe kluby świata. Wymienia się Chelsea, Manchester City, Real Madryt, FC Barcelonę oraz PSG. Drużyna Guardioli może ściągnąć Haalanda z kilku powodów. Na przykład, po odejściu Serio Aguero zwolniło się miejsce dla snajpera numer jeden. Inny powodem są więzy Manchesteru z rodziną napastnika.

Źródło: Ekrem Konur

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW