Hakimi preferuje transfer do Premier League
Hakimi preferuje transfer do Premier League

Hakimi preferuje transfer do Premier League

Według najnowszych doniesień prasy, Achraf Hakimi woli przejść do Premier League i reprezentować barwy Chelsea. 

Dziennikarz Dean Jones na łamach podcastu Football Terrace wyjawił kilka informacji, które na pewno ucieszą fanów The Blues. W zeszłym tygodniu prasę obiegła informacja, że Chelsea i PSG wysłały Interowi ofertę wykupu Marokańczyka. Obecnie ten temat ucichł, ale Jones uważa, że 22-latek preferuje transfer do Niebieskich. Szczególne znacznie ma tu liga, której Hakimi chciałby sprostać – Premier League jest uważana za najlepszą ligę w Europie.

– Wyjawił mi jedną rzecz – marzy o grze w Premier League. Gdyby musiałby wybierać, to wolałby transfer do Chelsea. Chce grać w Premier League, uwielbia tę ligę. Gdyby teoretycznie Chelsea i PSG wysłały Interowi równie wysokie oferty, a wybór należałby do zawodnika, to wierzę, że wybierze The Blues. Wnioskuje to na podstawie ostatnich rozmów.

– Zobaczymy co z tego wyjdzie. Oczywiście pieniądze są sprawą nadrzędną i zobaczymy jaki będą mieć wpływ na decyzje Achrafa.

Źródło: Dean Jones (Eurosport)

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW