Fabregas: Na Kante zawsze możesz polegać
Fabregas: Na Kante zawsze możesz polegać

Fabregas: Na Kante zawsze możesz polegać


Tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać – Cesc Fabregas wypowiedział się na łamach podcastu o grze N’golo Kante, o jego wpływie na zespół i charakterze. Hiszpan miał okazję grać w jednej drużynie z sympatycznym Francuzem, dzielił z nim dobre i złe momenty.

– Najważniejsza w nim jest chęć walki. Zawsze jest gotowy do poświęcenia, nie odstawia nogi i zawsze możesz na nim polegać. Nie zrozum mnie źle – większość piłkarzy jest zdolna do gry co trzy dni, jednak mało kto ma tyle siły i energii do walki na pełnej intensywności. Uważam, że nie ma drugiego piłkarza na świecie z takim zapasem sił. Bardzo o siebie dba i robi wszystko z głową.

– Jak często widzisz zawodnika, który ma fantastyczne umiejętności, ale nie daje z siebie wszystkiego i nie wchodzi na światowy poziom? On jest świadomy swoich braków technicznych – nie ma dobrego przerzutu, świetnych podań. Ale jeśli sytuacja tego wymaga, to wyciska z siebie maksimum i stara się posyłać dopieszczone zagrania.

– Zdobywa bramki i asystuje, mimo opinii, która o nim krąży to on doskonale zna swoją wartość i wie ile może wnieść do zespołu.

źródło: The Sport Review

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW