Ramos trafi do Chelsea?
Ramos trafi do Chelsea?

Ramos trafi do Chelsea?

Real Madryt zakomunikował dzisiaj, że Sergio Ramos opuści klub – jego umowa wygaśnie wraz z końcem tego miesiąca. Wówczas Ramos będzie mógł podpisać kontrakt z nowym pracodawcą. 

Nie wiemy, dokąd trafi legendarny stoper reprezentacji Hiszpanii, jednak według dziennikarzy COPE, Ramos może trafić do Anglii lub do Francji.

Zainteresowanie Ramosem wykazuje między innymi Paris Saint-Germain, jednak nie tylko oni mogą mieć chrapkę na tak doświadczonego zawodnika. Innym z klubów, które mogą powalczyć o tego piłkarza może być między innymi Chelsea, która w poprzednim roku pozyskała innego doświadczonego stopera i wyszła na tym bardzo dobrze.

Według dziennikarzy COPE, Ramos w kolejnym sezonie będzie grał w klubie z Paryża lub z Londynu. W pierwszym przypadku sprawa jest jasna, jeżeli chodzi o Londyn, w grę mogą wchodzić zespoły takie jak Chelsea, Arsenal lub Tottenham.

Carlo Ancelotti próbował zatrzymać swojego kapitana w klubie, jednak ten postanowił odejść, aby podbić nową ligę.

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW