Transfer Haalanda może pomóc w sprowadzeniu Bellinghama
Transfer Haalanda może pomóc w sprowadzeniu Bellinghama

Transfer Haalanda może pomóc w sprowadzeniu Bellinghama

Chelsea jest w kontakcie z Borussią w sprawie transferu Haalanda, oraz planuje sprowadzenie Bellinghama w dłuższej perspektywie.

The Blues mają nadzieję, że relacje budowane z BVB w sprawie transferu Norwega pomogą im wygrać wyścig o utalentowanego Anglika. 17-letni pomocnik zwracał uwagę Chelsea od wczesnych lat stawianych w swojej karierze, a jak zdecyduje się opuścić Niemcy, The Blues chcą ustawić się na czele kolejki. Aktualnie jest on związany umową do 2023 roku, jednak wydaje się, że przedłuży swój kontrakt do 2025 roku.

Borussia może zaakceptować wyjątkową ofertę za Haalanda. Zrealizowanie transakcji tego lata może wynieść ponad 100 milionów funtów, co wiąże się z wymaganiami płacowymi oraz wynagrodzeniem dla agenta. Chelsea może również poczekać do przyszłego lata, kiedy w grę wejdzie klauzula wykupu. W takim wypadku transfer Haalanda wyniesie około 80 milionów funtów. Jednak wtedy do wyścigu o Norwega wejdą Manchester United, Manchester City, Real Madryt, Barcelona czy Juventus.

Źródło: Nizaar Kinsella, Goal

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW