Agent Jorginho: Moim zdaniem Jorge zostanie w Chelsea
Agent Jorginho: Moim zdaniem Jorge zostanie w Chelsea

Agent Jorginho: Moim zdaniem Jorge zostanie w Chelsea

Agent Jorginho bardzo często udziela wywiadów dla włoskich dziennikarzy. Lokalne media zawsze interesują się przyszłością pomocnika, ponieważ często łączony jest z powrotem do Serie A.

W wywiadzie dla Radio Marte, Joao Santos mówił o tym, jak szczęśliwy jest piłkarz kiedy wygrywa mecze w Premier League, a obecnie broni barw Włochów na Euro.

– Jorginho ma się bardzo dobrze. Wygrał Ligę Mistrzów i Ligę Europy, a teraz jego celem jest Euro. Wczoraj pokazał poważny, proaktywny futbol.

Następnie agent po raz kolejny wypowiedział się na temat przyszłości Jorginho. Stwierdził, że Włoch nie zamierza opuszczać Stamford Bridge tego lata, nawet jeśli zainteresowanie wykazywałyby inne kluby.

– Oczywiście wygrał Ligę Mistrzów, więc są zapytania z różnych stron Europy, ale moim zdaniem zostanie w Chelsea. Jego następnym celem jest gra na Mistrzostwach Świata w Katarze z Włochami, a zostając w Chelsea ma na to wielkie szanse.

– Gdy nowy trener przybył w styczniu, drużyna nie radziła sobie najlepiej. Dał więcej miejsca nie tylko jemu, ale i innym piłkarzom z zespołu.

Źródło: Radio Marte

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW