Chelsea powalczy z Tottenhamem o gwiazdę reprezentacji Włoch
Chelsea powalczy z Tottenhamem o gwiazdę reprezentacji Włoch

Chelsea powalczy z Tottenhamem o gwiazdę reprezentacji Włoch

Według najnowszych raportów, Chelsea i Tottenham będą rywalizować o zawodnika AS Romy – Leonadro Spinazzole. Włoch świetnie prezentuje się na Mistrzostwach Europy i może przyciągać uwagę wielu drużyn.

Obecne EURO to turniej wielu odkryć. Jednym z nich niewątpliwie jest obrońca reprezentacji Włoch, Leonardo Spinazzola, który rozpoczął turniej od kapitalnego meczu przeciwko Turcji. Następnie rozegrał świetny mecz przeciwko Szwajcarom – był aktywny z przodu i niesamowicie pewny w defensywnie. Jego świetną formę zauważyło wiele czołowych klubów Europy.

Chelsea ma nadzieję, że tego lata drużynę opuszczą Marcos Alonso i Emerson. Spinazzola byłby uzupełnieniem składu, ale patrząc na to jak pewna jest jego gra w ofensywie, bardzo możliwe, że szybko wpasuje się do taktyki Thomasa Tuchela. Rywalami Chelsea ma być Tottenham. Na korzyść Kogutów działa fakt, że ich drużynę może przejąć Paulo Fonseca, który pracował z Leonardo przez rok w AS Romie.

Źródło: Express

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X