Chelsea zainteresowana Alexandrem Isakiem
Chelsea zainteresowana Alexandrem Isakiem

Chelsea zainteresowana Alexandrem Isakiem

Zarząd The Blues zaczął śledzić losy napastnika reprezentacji Szwecji, który na pokazuje się z dobrej strony na Euro. Jak donosi Noticias de Gipuzkoa, Chelsea zainteresowała się piłkarzem po jego solidnym sezonie oraz pierwszym meczu Mistrzostw Europy.

21-latek był utrapieniem obrońców reprezentacji Hiszpanii, lecz nie zdołał się wpisać na listę strzelców. Zazwyczaj tak wielkie imprezy dają szansę przyglądnięcia się bliżej młodym gwiazdom takim jak Isak, jednak jego talent został już dostrzeżony o wiele wcześniej.

W 89 spotkaniach w barwach Realu Sociedad, Szwed zdobył 33 bramki oraz został wybrany Młodym Piłkarzem Sezonu La Liga w minionych rozgrywkach. Jeśli Szwecja zaskoczy na Euro, zainteresowanie Isakiem na pewno wzrośnie, i to nie tylko wśród działaczy Chelsea, lecz klubów z całej Europy.

Obecna umowa napastnika wygasa w 2024, a zawarta w niej klauzula jest równa 70 milionów euro. Jeśli jakiś klub zdecyduje się wykup piłkarza już teraz, będzie musiał wyłożyć sporą gotówkę na stół. Od początku okienka transferowego Chelsea rozgląda się za nowym napastnikiem, a priorytetem jest Erling Haaland. W przypadku upadku tego transferu, Isak miałby być alternatywą Norwega.

Źródło: The Chelsea Chronicle, Noticias, de Gipuzkoa

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW