Crouch: Chelsea potrzebuje kogoś jak Lukaku
Crouch: Chelsea potrzebuje kogoś jak Lukaku

Crouch: Chelsea potrzebuje kogoś jak Lukaku

W ostatnim z wywiadów, Peter Crouch przyznał, że Chelsea powinna ponownie ściągnąć Romelu Lukaku. Belg z hukiem rozpoczął EURO 2020, bo już w pierwszym meczu przeciwko Rosji ustrzelił dublet. Według Anglika, The Blues mogą wiele zyskać na tym powrocie.

Lukaku spędził w Chelsea 3 lata. W drugim i trzecim roku pobytu na Stamford Bridge był wypożyczany, aż w 2014 przeszedł do Evertonu w ramach transferu definitywnego. Obecnie reprezentuje barwy Interu Mediolan i można zaryzykować stwierdzenia, że jest to dla niego najlepszy okres w karierze. Z racji na świetną formę zarząd The Blues planował ponowne zakontraktowanie Belga. Jednak z racji na jego komentarze odnośnie chęci pozostanie w Interze, nastroje wśród zarządu i dziennikarzy znacznie ostygły.

– Kto świetnie rozpoczął EURO? Lukaku, byłby on świetną opcją dla Chelsea. Ciągle się rozwija, wykręca świetne liczby i wpasowałby się do ich ataku. To inny zawodnik niż wtedy, gdy opuszczał Chelsea i Manchester United.

– Teraz to inna liga – mówi się o nim w kontekście najlepszego napastnika na świecie. W tym roku Lukaku deklasował konkurencje, ma wszystko czego potrzebuje topowy napastnik. Świetnie gra tyłem do bramki, jest szybki i silny, poprawił technikę i wizję gry.

Źródło: Metro

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW