Gallas: Kante jest najlepszy na świecie
Gallas: Kante jest najlepszy na świecie

Gallas: Kante jest najlepszy na świecie

William Gallas opowiedział, dlaczego uważa N’Golo Kante, za obecnie najlepszego gracza na świecie.

Francuski pomocnik był wielokrotnie chwalony za występy z drugiej połowy sezonu. Jego świetna forma pomogła Chelsea pozostać w TOP 4 i wygrać Ligę Mistrzów. 30-latek wielokrotnie był wspominany jako jeden z najlepszych pomocników na świecie, ale jego występy z ostatnich miesięcy jeszcze bardziej zbudowały markę. Obecnie wraz z reprezentacją Francji stara się wygrać EURO i zdobyć kolejny medal do swej kolekcji.

W ostatnim z wywiadów Gallas tłumaczy, dlaczego uważa, że Kante to obecnie najlepszy zawodnik na świecie:

– Każdy kocha Kante i łatwo to zrozumieć. Jak dla mnie to obecnie najlepszy pomocnik świata. Wiem, że zwykle w tej kategorii mówi się o napastnikach, a to dlatego, że fani lubią oglądać gole i ofensywne akcje. Ale jeśli spojrzysz na karierę Kante, odkąd przybył do Anglii, to zobaczysz coś niesamowitego.

– Wygrał ligę z Leicester, potem poszedł do Chelsea i zrobił to ponownie. Z The Blues wygrał Ligę Europy, a ostatnio Ligę Mistrzów. Z reprezentacją podniósł puchar za zdobycie Mistrzostwa Świata. To niewiarygodne, dla mnie jest najlepszy na świecie.

Źródło: 101 Great Goals

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW