OFICJALNIE: Fikayo Tomori piłkarzem AC Milanu!
OFICJALNIE: Fikayo Tomori piłkarzem AC Milanu!

OFICJALNIE: Fikayo Tomori piłkarzem AC Milanu!

To, o czym mówiło się od bardzo długiego czasu stało się faktem. Fikayo Tomori został przedstawiony jako nowy zawodnik AC Milanu. Kontrakt Anglika będzie obowiązywał do 2025 roku.

Obrońca przeniósł się do Włoch już w zimie, na zasadzie wypożyczenia. Już od pierwszych chwil na boisku imponował swoją grą, a zarząd, w tym Paolo Maldini, różni dziennikarze oraz eksperci bardzo chwalili grę Anglika. Z tygodnia na tydzień, coraz więcej mówiło się o tym, że Tomori na stałe przeniesie się do Milanu.

Włoski klub do samego końca walczył, aby zapłacić za piłkarza jak najmniej mimo. Ostatecznie Milan będzie musiał przelać na konto Chelsea 28,5 miliona euro. W trakcie negocjacji, Chelsea pozostawała nieugięta względem warunków Rossonerich

Fikayo Tomori dla dorosłej reprezentacji Chelsea rozegrał łącznie 27 spotkań. Anglik występował również w młodzieżowych drużynach Chelsea czy w Derby County, gdzie pod wodzą Lamparda został wybrany piłkarzem sezonu w klubie. Teraz będzie podejmował nowych wyzwań na boiskach Serie A.

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW