Tomori: Dzięki za wszystko!
Tomori: Dzięki za wszystko!

Tomori: Dzięki za wszystko!

Dziś AC Milan poinformował, że Fikayo Tomori został ich nowym zawodnikiem. Mimo zmiany barw klubowych, Anglik ciepło wspomina swój były klub – Chelsea.

Podczas zimowego okienka transferowego 23-latek trafił na San Siro w ramach półrocznego wypożyczenia z opcją wykupu. Od samego początku imponował on swoimi umiejętnościami. Zarząd Milanu nie myślał długo i pewnym było, że zdecydują się go wykupić. Do kasy Chelsea trafiło 25mln funtów + 5mln w bonusach. Po sfinalizowaniu przenosin Fikayo postanowił pożegnać się z byłym klubem, jego pracownikami i kolegami z drużyny.

– Wow… Od czego zacząć? Byłem w tym klubie od 8 roku życia. Przeszedłem wszystkie stopnie akademii, pomogło mi to rozwijać się jako zawodnik i jako człowiek. Wygrywałem tu wszystkie puchary jakie mogłem zdobyć jako zawodnik akademii, zadebiutowałem na Stamford Bridge, w Premier League i w Lidze Mistrzów, marzyłem o tym jako dziecko. To chwile, które zawszę będę ciepło wspominać.

– Jedyne co mogę, to podziękować. Wszystkim pracownikom akademii, którzy pomogli mi rozwijać moją karierę, wszystkim kolegom z drużyny, a przede wszystkim fanom i zarządowi Chelsea Football Club. Będę za wami tęsknił.

Źródło: Instagram Fikayo Tomoriego (@fikayotomori)

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW