Chelsea gotowa złożyć ofertę za Alexandra Isaka
Chelsea gotowa złożyć ofertę za Alexandra Isaka

Chelsea gotowa złożyć ofertę za Alexandra Isaka

Chelsea gotowa jest złożyć ofertę w wysokości 60 milionów euro za napastnika, który imponuje swoją grą na trwającym Euro.

Według El Gol Digital, Chelsea rozważa zakup szwedzkiego napastnika, ponieważ Thomas Tuchel szuka kogoś do rywalizacji z Timo Wernerem. Po świetnym sezonie oraz dobrych, pierwszych meczach na Euro, Isak wydaje się bardzo dobrą opcją.

The Blues gotowi są wyłożyć nawet 60 milionów euro, jednak klub oczekuje około 70 milionów. Real Sociedad nie może być jednak pewny pozostania napastnika, bowiem jego były klub, BVB ma opcją wykupu za zaledwie 30 milionów euro. Mimo, że Dortmund aktualnie nie szuka napastnika, może ściągnąć do siebie aktywując klauzulę, by potem sprzedać piłkarza z zarobkiem.

Zainteresowanie kolejnym napastnikiem pokazuje, że wzmocnienie na tę pozycję to jeden z priorytetów dla klubu. Tuchel współpracował już wcześniej ze Szwedem, jednak nie stawiał na niego zbyt często. Napastnik dołączył do Realu za jedyne 6,5 miliona euro, co był dobrą okazją. W 89 meczach Isak strzelił 33 bramki.

Zdecydowana poprawa jego gry sprawia, że będzie idealnym kandydatem dla Chelsea, która przygotowuje się na prawdopodobne odejście Giroud oraz Abrahama. Isak jest również naturalnym numerem dziewięć co może sprawić, że grający obok niego Havertz czy Werner poprawią swoją grę.

Źródło: El Gol Digital, The Hard Tackle

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW