OFICJALNIE: Marco van Ginkel piłkarzem PSV
OFICJALNIE: Marco van Ginkel piłkarzem PSV

OFICJALNIE: Marco van Ginkel piłkarzem PSV

Kiedy Holender przychodził do Chelsea, pokładane w nim były duże nadzieje, jednak nie zostały one nigdy spełnione. Głównym czynnikiem takiego stanu rzeczy były oczywiście kontuzje piłkarza.

Po kolejnej kontuzji, 28-latek powrócił do zdrowia i jest gotowy do wznowienia swojej kariery. Swoją dalszą przygodę z piłką będzie kontynuował w PSV, gdzie grał już wcześniej jako wypożyczony zawodnik. Van Ginkel podpisał z klubem dwuletni kontrakt. Tak krótka umowa jest oczywiście spowodowana historią kontuzji.

Kontrakt pomocnika z Chelsea wygasa dopiero 1 lipca, wobec czego holenderski klub musiał się natrudzić, by piłkarz mógł zostać oficjalnie zaprezentowany. Sam piłkarz nie może doczekać się gry i wygrywania trofeów, tak jak zrobił to w sezonie 2017/2018, gdy sięgnął po mistrzostwo Holandii.

– Myślę, że większość osób wie, że czuję się tutaj jak w domu. Klub oraz kibice zawsze byli dla mnie dobrzy. PSV pomogło mi w powrocie do zdrowia oraz zawsze byliśmy w kontakcie, nawet wtedy, gdy byłem za granicą.

– W zeszłym sezonie miałem zaszczyt ponownie doświadczyć, co to znaczy być profesjonalnym piłkarzem i cieszę się, że będę mógł odegrać swoją rolę w realizacji planów PSV. Chcemy zawalczyć o tytuł mistrza Holandii, zarezerwować sobie miejsce w Lidze Mistrzów i być przykładem dla młodych, utalentowanych piłkarzy naszego zespołu.

Źródło: PSV Eindhoven

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW