Thomas Tuchel chce dać szansę Kenedy’emu
Thomas Tuchel chce dać szansę Kenedy’emu

Thomas Tuchel chce dać szansę Kenedy’emu

Zanim Niemiec podejmie decyzję w sprawie przyszłości piłkarza, najpierw chce bliżej mu się przyjrzeć. Jak donosi Super Deporte, 25-latkiem zainteresowana jest Valencia po tym, jak miniony sezon spędził w Granadzie.

Zakończone już rozgrywki Kenedy może zaliczyć do udanych. W 44 meczach strzelił 8 bramek i zanotował 6 asyst. Z pewnością nie powinno to przejść obojętnie działaczom Chelsea, którzy nie podjęli jeszcze decyzji w sprawie Brazylijczyka.

Jako nastolatek, Kenedy w 2015 roku podpisał kontrakt z The Blues, przechodząc z Fluminense. Jego kariera nigdy nie nabrała większego rozpędu, ale z pewnością podczas pobytu w Londynie prezentował dobrą formę. Zanim wylądował w Granadzie, był wypożyczany do Watfordu, Newcastle i Getafe. Od 2018 roku, nie zagrał w ani jednym meczu dla Chelsea.

Pomimo mocnego zainteresowania Valencii, Super Deporte donosi, że Thomas Tuchel chce bliżej przyjrzeć się Brazylijczykowi podczas pre-sezonu. Dopiero wtedy Niemiec podejmie decyzję co do przyszłości piłkarza. Obecnie szkoleniowiec ma na pozycji lewego obrońcy trzech piłkarzy, jednak przyszłość Emersona i Alonso jest niepewna. Kenedy może również grać na skrzydle, więc wszechstronność jest po jego stronie.

Źródło: Super Deporte

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW