Chelsea łączona z gwiazdą Reading
Chelsea łączona z gwiazdą Reading

Chelsea łączona z gwiazdą Reading

Młoda gwiazda Reading, Michael Olise zaimponował swoją grą w tym sezonie Championship i przyciągnął uwagę Chelsea, Leeds i Arsenalu.

Klub zachęca samego piłkarza by został w drużynie i dalej się rozwijał. Takie działania są podejmowane, ponieważ wiele wskazuje na to, że 19-latek opuści Madejski Stadium. W tym sezonie na zapleczu Premier League zdobył 7 goli i zaliczył 12 asyst. Pozostał mu tylko rok kontraktu, a to rozpoczęło dziennikarskie spekulacje. Olise jest łączony z przenosinami do Leeds, Leicester, Chelsea, Arsenalu, Bayernu Monachium i Lille.

Były zawodnik Reading, Lawire Sanchez uważa, że jeszcze jeden rok gry w Championship wyjdzie na dobre utalentowanemu 19-latkowi.

– Gdzieś czytałem, że jego klauzula wynosi 8mln funtów. To na pewno przyciąga kluby. Dla mnie najlepiej jakby został na kolejny sezon. W tej kampanii otarli się o play-offy, a on wiele się nauczył.

Olise został nominowany do drużyny roku Championship, a także zdobył nagrodę „EA Sports Young Player of the Year”.

Źródło: BerkshireLive

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW