Mourinho: James nie spełnił oczekiwań
Mourinho: James nie spełnił oczekiwań

Mourinho: James nie spełnił oczekiwań

Jose Mourinho skrytykował Reece’a Jamesa za wczorajszy występ przeciwko reprezentacji Szkocji.

Wczoraj 21-latek zadebiutował na Mistrzostwa Europy. Tydzień temu, w meczu przeciwko Chorwacji nie miał na to okazji. Mimo, że wczoraj dostał szansę, można powiedzieć, że ją zmarnował. Podczas gdy jego młodszy kolega z Chelsea, Billy Gilmour bawił się piłką i został zawodnikiem meczu, James nie zapędzał się do ofensywy i grał strasznie asekuracyjnie. Mourinho był rozczarowany jego występem.

– Gareth Southgate miał nosa ustawiając na lewej obronie lewonożnego obrońcę, a na prawej stronie Jamesa, który nie boi się grać do przodu. Chciał żeby zagrali. W rzeczywistości James nie spełnił oczekiwań, pamiętam tylko jego strzał po podanie Kane’a. Nie widziałem jego wrzutek, nie przemieszczał się z piłką do przodu, nie robił sprintów.

– Nie zagrali źle, dobrze ustawieni i ostrożni, nie popełniali błędów w defensywie. Natomiast powinni dać więcej z przodu.

Źródło: TalkSPORT

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW