Real Betis zainteresowany zawodnikiem Chelsea
Real Betis zainteresowany zawodnikiem Chelsea

Real Betis zainteresowany zawodnikiem Chelsea

Po udanym sezonie w Granadzie, Kenedy przyciąga zainteresowanie wielu klubów. Od miesiąca trenuje on na obiektach Flamengo, które również jest nim zainteresowane.

Mimo, że klub z Hiszpanii nie zdecydował się na ponowne wypożyczenie, czy wykup Kenedy’ego, to bardzo możliwe, że Brazylijczyk wróci do Hiszpanii. Najnowsze raporty mówią, że Real Betis rozważa ściągnięcie 25-latka, ponieważ chce wzmocnić swój atak.

Klub najprawdopodobniej opuści Tello, Juanmi i Loren Moron. Włodarze klubu chcą zakontraktować Joshue Kinga, którego kontrakt z Evertonem dobiega końca. Jeżeli budżet klubowy pozwoli, to zarząd zwróci się w kierunku Darwina Machisa i Kenedy’ego. Obaj zawodnicy są cenieni przez trenera Betisu, Manuela Pellegriniego.

Dalej nie wiadomo jakie plany wobec Brazylijczyka ma Chelsea. Klub może chcieć go wypożyczyć lub sprzedać. Jedno jest pewne, chętnych będzie mnóstwo.

Źródło: Diario de Sevilla

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW