Zappacosta trafi do Lazio?
Zappacosta trafi do Lazio?

Zappacosta trafi do Lazio?

Po wielu spekulacjach nowym trenerem Lazio został Maurizio Sarri. Teraz Rzymianie mogą skupić się na letnich wzmocnieniach. Zależy im na wzmocnieniu formacji defensywnej.

Wiele zależy od budżetu jaki zaoferuje zarząd klubu. Najprawdopodobniej obejdzie się bez transferów z górnej półki, a włodarze Biancocelestich skupią się na piłkarzach budżetowych i ewentualnych wypożyczeniach. Zainteresowanie zarządu skupia się na trzech zawodnikach: Sime Vrasljko, Mattia De Sciglio i Davide Zappacosta.

Z Zappacostą Sarri pracował przez rok, kiedy prowadził Chelsea. Davide jest opcją budżetową i bezpieczną, bowiem świetnie zna ligę, a ostatni sezon w Genui miał naprawdę udany. Co prawda w Chelsea Zappacosta nie przekonywał Maurizio, ale po latach sytuacja może się zmienić. Włoch najprawdopodobniej opuści Stamford Bridge, raczej na pewno Thomas Tuchel nie ma go w swoich planach.

Źródło: The Laziali

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW