Chelsea zainteresowana prawym obrońcą Napoli
Chelsea zainteresowana prawym obrońcą Napoli

Chelsea zainteresowana prawym obrońcą Napoli

Giovanni Di Lorenzo łączony jest z transferem na Stamford Bridge. Dla Tuchela priorytetem ma być Hakimi, ale gdyby transfer Marokańczyka upadł, Włoch ma być alternatywą.

Obrońca przykuł uwagę wielu klubów z całej Europy swoimi występami na Euro2020. W meczu otwarcia z Turcją, Di Lorenzo pojawił się na boisku w drugiej połowie, a w meczu ze Szwajcarią wystąpił od pierwszej minuty. Włosi mają już zagwarantowany awans do kolejnej fazy.

Według doniesień z Hiszpanii, piłkarz przykuł uwagę Chelsea oraz Realu Madryt, którzy chcą wzmocnić obronę tego lata. Dla The Blues priorytetem ma być Hakimi, jeśli jednak transakcja nie dojdzie do skutku, Di Lorenzo będzie kolejnym celem, o czym informuje Defensa Central.

Di Lorenzo reprezentuje barw Napoli od 2019 roku. Zdążył rozegrać 95 spotkań, w których strzelił 9 bramek oraz zanotował 17 asyst. Po transferze do Chelsea, Włoch musiałby rywalizować z Jamesem oraz Azpilicuetą.

Źródło: Defensa Central, Football London

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW