Gary Neville: Temperament Gilmoura jest fantastyczny
Gary Neville: Temperament Gilmoura jest fantastyczny

Gary Neville: Temperament Gilmoura jest fantastyczny

Po piątkowym meczu Szkocji i Anglii, legenda Manchesteru United pochwaliła za występ Gilmoura. Po spotkaniu, młody Szkot został wybrany zawodnikiem meczu.

Billy w trakcie sezonu nie otrzymywał wielu szans na grę w zespole Chelsea. Neville uważa, że nastolatek ma odpowiednią jakość i opanowanie przy piłce, czego brakuje Anglikom.

– W pierwszym meczu dla Chelsea wystąpił w pucharze z Liverpoolem i był genialny. Jego temperament jest fantastyczny, przyjmuje piłkę, ogląda klipy; to było otrzeźwiające doświadczenie dla Anglików.

-Gilmour, McGinn i McGregor byli lepsi w rozgrywaniu piłki niż angielscy piłkarze środka pola, ale to nie wszystko. Tierney, Hanley i McTominay z tyłu lepiej przekazywali piłkę do pomocników, gdzie Stones, Mings, Rice i Phillips mieli z tym problemy. Ludzie mogą wskazywać Kalvina Phillipsa, ale on nie jest tak dobry z piłką jak Gilmour. Technicznie jest odrobinę lepszy.

Źródło: ITV Sport

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW