Cesar Azpilicueta: Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz
Cesar Azpilicueta: Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz

Cesar Azpilicueta: Nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz

Kapitan Chelsea widział w klubie dosłownie wszystko – zwycięstwo Ligi Mistrzów, kłótnie piłkarzy, zwycięstwa, porażki, a to wszystko pod wodzą około 25 menedżerów.

Hiszpania zremisowała swoje dwa pierwsze spotkania na Mistrzostwach Europy i mimo ogromnej presji, Azpilicueta przyjmuje to dosyć łagodnie. W rozmowie z Sidem Lowe, dziennikarzem Guardiana, Cesar opowiedział jak wygląda sytuacja w obozie Hiszpanów.

– Lekcja z Chelsea jest taka, że nie nigdy masz się nie poddawać. Nikt nie myślał, że uda nam się coś osiągnąć, martwiliśmy się, że nie wejdziemy do TOP4 Premier League. Uczysz się, że musisz walczyć do końca.

– Doświadczyłem tego w zeszłym sezonie. W styczniu nie wszystko szło po naszej myśli i nikt nic od nas nie oczekiwał. Myśleli, że jesteśmy już martwi. Ale to nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz.

Cesar nie zagrał jeszcze ani minuty na Euro, ale być może Luis Enrique da mu szansę, chcąc odświeżyć skład. Hiszpanom pozostał mecz ze Słowacją, który muszą wygrać, jeśli chcą awansować z grupy.

Źródło: Guardian

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW