Chelsea oraz Manchester United zainteresowane Soyuncu
Chelsea oraz Manchester United zainteresowane Soyuncu

Chelsea oraz Manchester United zainteresowane Soyuncu

W niedalekiej przyszłości, oba angielskie kluby mogą stoczyć walkę o obrońcę Leicester. Mowa tutaj o Caglarze Soyuncu. 

Według tureckiego dziennikarza, Ekrema Konura, Manchester United dodał do swojej listy życzeń piłkarza Lisów. Prawdopodobnie będą oni jednak musieli stoczyć bój o zawodnika, a ich przeciwnikiem ma być Chelsea. Działacze The Blues przyglądają się sytuacji 25-latka.

Turek przybył do Leicester w 2018 roku z Freiburga. Dopiero w drugim sezonie, jego kariera na King Power Stadium nabrała tempa i stał się podstawowym obrońcą w duecie z Jonnym Evansem. W minionym sezonie 25-latek opuścił część spotkań z powodu kontuzji. Kiedy jednak grał, prezentował się bardzo dobrze, co przykuło uwagę kilku klubów.

Dla Czerwonych Diabłów, pozycja środkowego obrońcy jest priorytetem. Gdy zdecydują się na zakup Soynuncu, będą musieli stawić czoła swojemu rywalowi z Premier League, czyli Chelsea. Jak donosi Konur, The Blues bardzo dokładnie przyglądają się sytuacji piłkarza.

W zeszłym tygodniu Stamford Bridge opuścił Tomori, wobec czego Chelsea rozgląda się za nowym obrońcą. Soyuncu związany jest z Leicester do 2023 roku. Lisy nie czują ciśnienia związanego ze sprzedażą piłkarza, wobec czego nie będą starali się dojść do porozumienia z którymś z klubów. W najbliższym czasie ma odbyć się spotkanie pomiędzy działaczami Leicester oraz Manchesteru United.

Źródło: Ekrem Konur, The Hard Tackle

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW