Jamie Carragher: Jak dla mnie Mount musi zostać w składzie
Jamie Carragher: Jak dla mnie Mount musi zostać w składzie

Jamie Carragher: Jak dla mnie Mount musi zostać w składzie

Mason Mount był jedyną gwiazdą Chelsea, która uzyskała aprobatę Jamiego Carraghera przed starciem Anglii z Czechami w ramach Mistrzostw Europy. Pisząc dla The Telegraph, Carragher przedstawił swoją preferowaną jedenastkę na ostatni mecz grupowy Anglików.

– W meczu ze Szkocją brakowało doświadczenia Kyle’a Walkera, a nie wydaje mi się, by Reece James zrobił wystarczająco dużo, by zachować go w składzie.

– Tak dobrze jak Trippier zagrał przeciwko Chorwacji, tak Luke Shaw jest lepszą opcją, ze względu na jego zagrożenie w ataku. Teraz z pewnością Anglia będzie miała więcej posiadania piłki z Czechami.

– Przyszedł czas na Jacka Grealisha. Byłem rozdarty pomiędzy graniem Philem Fodenem w środku, a pozostaniem przy Masonie Mouncie. Jak dla mnie, Mount zostaje.

Na trwających mistrzostwach Europy w reprezentacji Anglii jest również Ben Chilwell. Nie zagrał on choćby nawet minuty, podobnie jak Jadon Sancho. Decyzje Southgate’a są dość kontrowersyjne i wywołują sporo dyskusji w piłkarskim świecie.

Źródło: Telegraph

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW