Rudiger zdecydował o swojej przyszłości w Chelsea!
Rudiger zdecydował o swojej przyszłości w Chelsea!

Rudiger zdecydował o swojej przyszłości w Chelsea!

Antonio Rudiger jest w ostatnim czasie tematem rozmów, głównie za sprawą swojego kontraktu. Jego obecna umowa ubiega w czerwcu przyszłego roku, jednak Niemiec nie wydaje się być skłonny do jej przedłużenia. 

Od momentu przyjścia Tuchela, obrońca wspiął się na niebywale wysoki poziom gry i pomógł zająć miejsce w TOP4 oraz wygrać Ligę Mistrzów. Gdy trenerem był jeszcze Frank Lampard, niemal pewnym był fakt, że Niemiec pożegna się z klubem. Sam piłkarz przyznał, że kontaktował się z nim Tottenham.

Dziennikarz Sky, Dharmesh Sheth przekazuje najnowsze informacje związane z przyszłością Rudigera na Stamford Bridge.

– Dzisiaj rano dowiedziałem się, że Antonio Rudiger rozmawiał ze swoim trenerem, Thomasem Tuchelem. Piłkarz miał mu powiedzieć: „Jestem w 100% zdecydowany grać u ciebie, w Chelsea w przyszłym sezonie.

Co więcej Sky Sports podaje, że były piłkarz AS Romy będzie chciał podpisać z klubem długoletnią umowę z The Blues. Rudiger jest również gotowy opuścić klub przyszłego lata, jako wolny agent, jeśli nie pojawi się dogodna oferta. Całej sytuacji przygląda się kilka czołowych klubów.

Źródło: Sky Sports

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW