OFICJALNIE: Izzy Brown dołączy do Preston North End
OFICJALNIE: Izzy Brown dołączy do Preston North End

OFICJALNIE: Izzy Brown dołączy do Preston North End

Isaiah Brown był jednym z najbardziej obiecujących talentów Chelsea w ostatniej dekadzie. Po 8 latach jego przygoda z The Blues dobiega końca. 

Dwudziestoczterolatek ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Sheffield Wednesday, gdzie rozegrał 19 spotkań (527 minut) i zaliczył jedną asystę. Jego umowa dobiega końca wraz z końcem czerwca i od 1 lipca dołączy do Preston North End grającego w Championship. Umowa ta będzie ważna przez rok z opcją przedłużenia o kolejny.

Brown dla iFollow PNE:

-W końcu czuję, że to miejsce, w którym mogę mieć dom i po prostu być szczęśliwy grając w piłkę, robiąc to, co chcę robić każdego dnia, robiąc coś, co kocham.

-Preston to rodzinny klub i odkąd tu jestem, wszyscy pracownicy sprawili, że czuję się mile widziany. Mam nadzieję, że ta atmosfera wydobędzie ze mnie to, co najlepsze.

-Jestem w wieku, w którym chcę się rozwijać jako zawodnik i mam nadzieję, że będę legendą w jakimś klubie i naprawdę czuję, że Preston jest miejscem, w którym mógłbym to zrobić.

-Chelsea to jeden z największych klubów na świecie, więc bardzo trudno się tam przebić. Czasami musisz wybrać inną drogę. Dorastałem wspierając The Blues, więc jest mi smutno z powodu odejścia na stałe, jednak moja uwaga jest w pełni skupiona na Preston i jestem szczęśliwy, że tu jestem.

Zdjęcie

Źródło: pnefc.net

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW