Mediolańskie kluby zainteresowane Bakayoko
Mediolańskie kluby zainteresowane Bakayoko

Mediolańskie kluby zainteresowane Bakayoko

Według doniesień z Włoch, Milan jest zainteresowany ponownym sprowadzeniem Francuza, by wzmocnić linię pomocy na przyszły sezon.

Dzisiejsze poranne wydanie La Gazzetta dello Sport donosi, że Milan ponownie zainteresował się sprowadzeniem Francuza, który grał już dla klubu w sezonie 2018-19. Pomocnik rozegrał w tym czasie 42 spotkania i strzelił jedną bramkę, przeciwko Interowi. Rossoneri chcieli wykupić po tym sezonie Bakayoko, jednak nie byli w stanie wyłożyć 35 milionów euro.

Francuski pomocnik miał mocno związać się z klubem i chętnie wróciłby do czerwonej części Mediolanu. Dodatkowo pozostał mu tylko umowy z Chelsea, wobec czego klub z Londynu nie będzie mógł żądać wysokiej kwoty. Kolejny wypożyczenie może być problemem, bowiem piłkarz musiałby przedłużyć kontrakt z The Blues.

Tymczasem TMW donosi, że pomocnikiem zainteresowany jest również drugi klub z Mediolanu, Inter. Podobnie jak Milan, działacze mistrza Włoch mieli poprosić klub o aktualną sytuację Bakayoko.

Źródło: TMW, La Gazzetta dello Sport

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW