Fabrizio Romano: Nie mam 100% pewności, czy Ziyech zostanie w klubie
Fabrizio Romano: Nie mam 100% pewności, czy Ziyech zostanie w klubie

Fabrizio Romano: Nie mam 100% pewności, czy Ziyech zostanie w klubie

AC Milan wysłał zapytanie do Chelsea o sytuację Hakima Ziyecha. Jak donosi Fabrizio Romano, włoski klub jeszcze raz spróbuję wykupić Marokańczyka.

28-latek przybył na Stamford Bridge ubiegłego lata, ale jego pierwszy sezon nie był takim, o jakim mógł marzyć. Pod wodzą Lamparda był jednym z kluczowych piłkarzy w składzie, jednak gdy klub objął Tuchel, piłkarz dość szybko spadł w hierarchii. Chelsea raczej nie pokusi się o sprowadzenie kolejnego skrzydłowego tego lata, aczkolwiek takie doniesienia mogą być złą wiadomością dla Marokańczyka.

Jak donosi włoski dziennikarz, The Blues planują zatrzymać skrzydłowego u siebie. Piłkarzem zainteresowany jest AC Milan, który pokusi się sprowadzenie piłkarza do Włoch już podczas obecnego okienka.

– To bardzo interesująca sytuacja. AC Milan pyta Chelsea o Hakima Ziyecha, jednocześnie prowadząc rozmowy na temat potencjalnych przenosin Oliviera Giroud.

– Chelsea twierdzi, że nie zamierzają zejść z ceny i chcą zatrzymać piłkarza u siebie. Ale Milan chce ponownie spróbować, więc nie mam 100% pewności, czy Ziyech zostanie w klubie.

Źródło: Fabrizio Romano

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW