FC Barcelona zainteresowana Marcosem Alonso
FC Barcelona zainteresowana Marcosem Alonso

FC Barcelona zainteresowana Marcosem Alonso

Jak donosi Mundo Deportivo, Katalończycy rozważają ściągnięcie na Camp Nou lewego obrońcy Chelsea. Hiszpan został sprowadzony na Stamford Bridge za czasów kadencji Antonio Conte.

Alonso wielokrotnie udowadniał, że nie najlepiej radzi sobie na pozycji lewego obrońcy. Gdy jednak był przesuwany nieco wyżej, potrafił stwarzać niemałe zagrożenie pod bramką przeciwnika. W ostatnim czasie niezbyt często występował w koszulce Chelsea, lecz mimo to pojawiają się głosy o zainteresowaniu kilku klubów.

Według Mundo Deportivo, Barcelona zainteresowana jest usługami piłkarza i chciałaby ściągnąć Hiszpana już tego lata. Niepewna jest przyszłość Juniora Firpo co sprawia, że Barca musi poważnie rozejrzeć się za graczem na tę pozycję.

Ponoć hiszpański klub osiągnął porozumienie z Alonso już w styczniu, jednak transfer ten nigdy nie doszedł do skutku. Teraz, sześć miesięcy później wychowanek Realu Madryt może postawić kolejny krok w swojej karierze i przenieść się na Camp Nou.

Źródło: Mundo Deportivo

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW