II wielka kampania: Jednodniowa dogrywka!
II wielka kampania: Jednodniowa dogrywka!

II wielka kampania: Jednodniowa dogrywka!

Jako że zainteresowanie ostatnią, 2. wielką kampanią nie ustało nawet już po zakończeniu etapu zbierania zamówień (tak szczęśliwego dla wszystkich kibiców Chelsea ostatniego dnia sezonu), wyjątkowo wraz z tą chwilą startuje mała „dogrywka”, w trakcie której złożyć zamówienie na unikatową odzież mogą te osoby, które nie zdążyły zrobić tego w pierwszym terminie. Czasu na to tym razem jest niewiele, ponieważ tylko 1 dzień!

  

W jaki sposób zamówić koszulkę/bluzę?

1. Napisz maila na adres [email protected]
2. Wpisz w treści maila swoje dane adresowe (tj. imię i nazwisko, ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość, numer telefonu dla dostawcy)
3. Zapisz opcję dostawy
4. Napisz, co chcesz dokładnie zamówić (wystarczy poinformować o wariancie oraz rozmiarze)
– Jeśli wybierasz InPost Paczkomaty jako opcję dostawy, pozostaw informację, do którego dokładnie Paczkomatu ma powędrować paczka (swój najbliższy Paczkomat możesz znaleźć na przykład tutaj: inpost.pl/znajdz-paczkomat)

Przykładowe zamówienie:

„Jakub Osadowski
ul. Węgierska 547/75
60-462 Otwock
Numer telefonu: 847096385
Opcja dostawy: InPost Paczkomaty (OTW01N, Węgierska 523, 60-462 Otwock)

 2 szt. wariant 2, rozmiar L
1 szt. wariant 6, rozmiar XL”

Oczywiście jest to tylko przykładowa forma. Można to zrobić na swój sposób – z pewnością na drodze komunikacji uda się wyjaśnić wszelkie ewentualne nieścisłości. 🙂

W odpowiedzi na taką wiadomość uzyskasz wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym szybko sfinalizujesz zamówienie.

Dodatkowo jest możliwość złożenia zamówienia na odzież damską oraz dziecięcą (zarówno bluzy, jak i koszulki) – taki cel należy najpierw zgłosić mailowo.

Koszulki i bluzy składają się w 100% z bawełny, natomiast ich gramatura wynosi kolejno: koszulka – 200g/m2, bluza classic (bez kaptura) – 300g/m2, bluza hoodie – 320g/m2

Ceny odzieży kształtują się w następujący sposób:

Koszulka – 55zł,
Bluza classic (bez kaptura) – 125zł,
Bluza hoodie (z kapturem) – 140zł

Opcje i koszty dostawy:

Informujemy, że istnieje możliwość zarówno wysyłki poza granice Polski, a także płatność za zamówienie przy odbiorze paczki.

InPost Paczkomaty – 12,5zł
Kurier – 14,5zł
Kurier (płatność przy odbiorze) – 24,5zł
Przesyłka zagraniczna (Poczta Polska, przesyłka polecona priorytetowa) – 36,5zł (kwota w niektórych, indywidualnych sytuacjach może ulec zmianie)

Termin wysyłki

Zasady w zakresie terminu wysyłki obowiązujące w przypadku zamówień złożonych w czasie „dogrywki” są nieco inne niż pierwotnie. Wszystkie zamówienia bowiem zostaną zrealizowane do 9 lipca – w znacznej większości przypadków (być może nawet wszystkich) odzież zostanie wysłana w przedziale dni 7-9 lipca.

POST SPONSOROWANY

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW