Co z Mountem i Chilwellem przed meczem z Niemcami?
Co z Mountem i Chilwellem przed meczem z Niemcami?

Co z Mountem i Chilwellem przed meczem z Niemcami?

Pozytywny wynik na obecność koronawirusa u Billy’ego Gilmoura znacznie pokrzyżował plany Masona Mounta oraz Bena Chilwella. 

O ile ten drugi i tak był dopiero trzecim wyborem Garetha Southgate’a, to Mount był ważnym ogniwem w zespole reprezentacji Anglii. A kwarantanna, na którą zostali ‚skazani’ gracze Chelsea mogła wykluczyć ich szansę na grę w spotkaniu z Niemcami.

Anglicy zmierzą się z naszymi zachodnimi sąsiadami w ramach pierwszej fazy pucharowej na Mistrzostwach Europy – nie wiadomo jednak, czy Mount będzie mógł wystąpić w tym meczu.

Coraz więcej mówi się jednak o tym, że kwarantanna piłkarzy The Blues nie zostanie przedłużony i Mount natychmiast zostanie przywrócony do pierwszej jedenastki. Chilwell natomiast nadal będzie mógł liczyć co najwyżej na ławkę rezerwowych, choć i to może być dla niego wyróżnieniem, gdyż zdarzyło mu się już zasiąść na trybunach.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW