Kontrakt Emersona nie zostanie przedłużony
Kontrakt Emersona nie zostanie przedłużony

Kontrakt Emersona nie zostanie przedłużony

Marina Granowskaja zaznaczyła jasno, że kontrakt Emersona nie zostanie przedłużony przed potencjalnym odejściem Włocha z klubu. Tak donosi Ciro Venerato, według którego klub nie chce utknąć z piłkarzem na kolejne lata.

Obrońca jest mocno łączony z powrotem do Włoch tego lata, odgrywając drugoplanową rolę przez ostatni rok w klubie. Kilka klubów, jak np. Napoli chciałoby sprowadzić piłkarza do siebie, jednak z powodu problemów finansowych w grę wchodzi tylko wypożyczenie. Chelsea nie zamierza na to przystawać, bowiem Emerson zostałby wolnym zawodnikiem, ponieważ jego kontrakt wygasa w 2022 roku.

Jednym z rozwiązań byłoby przedłużenie umowy w Włochem i wypożyczenie go, ale jak twierdzi Venerato, Granowskaja dała jasno do zrozumienia, że tak się nie stanie.

– Jeśli chodzi o transfery do klubu De Laurentisa, nawet ratownik z Torre del Greco wie, że głównym celem jest Emerson Palmieri. Jeśli chodzi o lewą stronę, to wykluczam Nuno Tavaresa. Emerson dał jasno do zrozumienia, że chce zmienić klub, ale chce być sprzedany bezwarunkowo.

– Chelsea mogłaby przedłużyć z nim kontrakt, a później go wypożyczyć. Jednak na ten moment Marina Granowskaja powiedziała mi, że to niemożliwe: „Żadnych przedłużeń dla tych, którzy odchodzą.” Jeśli coś poszłoby nie tak, przedłużyliby umowę z graczem spoza projektu. Napoli ma nadzieję na złożenie niskiej oferty i sprowadzenie piłkarza na stałe po bardziej przystępnej cenie.

Źródło: Ciro Venerato

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW