W kolejnym tygodniu rozstrzygnie się przyszłość trzech graczy Chelsea?
W kolejnym tygodniu rozstrzygnie się przyszłość trzech graczy Chelsea?

W kolejnym tygodniu rozstrzygnie się przyszłość trzech graczy Chelsea?

Przyszły tydzień może być kluczowy dla przyszłości trzech zawodników Chelsea – The Blues będą bowiem odbywać rozmowy z działaczami Milanu w sprawie Oliviera Giroud, Hakima Ziyecha oraz Tiemoue Bakayoko.

Francuski napastnik jakiś czas temu przedłużył kontrakt z Chelsea, jednak służyło to jedynie temu, aby nie odszedł do innego klubu z Premier League. Giroud trafi więc prawdopodobnie do Milanu – Mediolańczycy są bardzo zainteresowani jego usługami i bardzo prawdopodobne, że trafi tam za darmo.

Klub z Serie A ma jednak chrapkę także na dwóch innych graczy Chelsea.

Pierwszym z nich jest Hakim Ziyech – Marokańczyk nie ma łatwego życia pod wodzą Thomasa Tuchela, skrzydłowy dostaje znacznie mniej szans niż chociażby Timo Werner czy Kai Havertz, co może zmusić go do poszukiwania nowego klubu. Milan chętnie go przygarnie. Podobnie ma się sprawa z Bakayoko – Francuz grał już nawet w Mediolanie i chętnie tam wróci.

O ile w przypadku Giroud w grę wchodzi transfer definitywny, tak w przypadku pozostałej dwójki mówi się raczej o wypożyczeniach.

Źródło: Di Marzio

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW