Bayern przestaje interesować się Hudsonem-Odoi
Bayern przestaje interesować się Hudsonem-Odoi

Bayern przestaje interesować się Hudsonem-Odoi

Jakiś czas temu Bawarczycy bezskutecznie próbowali wykupić skrzydłowego Chelsea, który po przebiciu się do pierwszej drużyny The Blues podpisał długoletnią umowę.

Ostatnio ponownie mówiło się o zainteresowaniu Bayernu młodym piłkarzem, jednak dziennikarz Timesa, Constantin Eckler poinformował, że klub przestał się interesować Callumem.

– Zainteresowanie Bayernu Hudsonem-Odoi, raczej bez zaskoczenia, zniknęło, ponieważ i tak nie mogliby mu zaoferować pensji, jaką obecnie zarabia w Chelsea.

Kiedy Anglik został przeniesiony do seniorskiej drużyny, jego rozwój zatrzymała kontuzja Achillesa. Od tamtej pory, piłkarz nie może na stałe przebić się do pierwszej jedenastki zarówno pod wodzą Lamparda, jak i Tuchela. O miejsce w składzie rywalizuje z Pulisicem, Havertzem oraz Ziyechem.

Jego perspektywy na grę w pierwszej drużynie nie wyglądają najlepiej, wobec czego pojawiają się spekulacje, że jego przyszłość może mieć miejsce gdzieś indziej. Eurosport poinformował, że Borussia Dortmund jest zainteresowana Hudsonem-Odoi i widzi w nim potencjalnego zastępcę dla Jadona Sancho.

Źródło: Constantin Ecker, Eurosport

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW