Azpilicueta: W dogrywce byliśmy lepsi
Azpilicueta: W dogrywce byliśmy lepsi

Azpilicueta: W dogrywce byliśmy lepsi

Kapitan Chelsea skomentował wczorajszą wygraną Hiszpanii z Chorwacją w 1/8 finału EURO 2020.

– Musieliśmy przecierpieć swoje. Do tej pory nie graliśmy zbyt dobrze, ale przełamaliśmy się z finalistami zeszłych Mistrzostw Świata. Oczywiście to nie dobrze, że straciliśmy dwie bramki pod koniec podstawowego czasu gry, ale w dogrywce byliśmy lepszą drużyną i zasłużyliśmy na wygraną.

– Jeśli chodzi o błąd Simona, to każdy z nas jest człowiekiem i czasami się myli. Zareagował na to bardzo dobrze i później uratował nas w dogrywce.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi i skupiamy się na następnym spotkaniu. Najważniejsze teraz to dobra regeneracja – po zwycięstwie jest to znacznie łatwiejsze.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW