Chelsea wycofa się z transferu Declana Rice’a z powodu wysokiej kwoty
Chelsea wycofa się z transferu Declana Rice’a z powodu wysokiej kwoty

Chelsea wycofa się z transferu Declana Rice’a z powodu wysokiej kwoty

Chelsea najprawdopodobniej zrezygnuje z Declana Rice’a i rozejrzy się za innym zawodnikiem na tę pozycję. Spowodowane jest to potencjalną ceną sprzedaży Anglika.

Pomocnik jest celem transferowym klubu na trwające okienko transferowe. Chelsea monitoruje sytuację Rice’a już od kilku sezonów. Jednak jak donosi Dean Jones z Si & Dan Talk Chelsea, każda transakcja związana z piłkarzem będzie bardzo kosztowna, wobec czego The Blues mogą skierować swoją uwagę gdzie indziej. Oczywiście jeśli uznają, że będą w stanie pozyskać bardziej wartościowego zawodnika.

Według raportu Rice jest chętny na opuszczenie West Hamu, jednak zawsze panowało przekonanie, że Declan nie zwróci się do władz klubu z prośbą o transfer. Może to sprawić, że każda transakcja trudniejsza i kosztowniejsza do przeprowadzenia dla jakiegokolwiek zainteresowanego klubu.

Bez wątpienia ta saga może ciągnąć się jeszcze przez dłuższy czas. Ewentualny przełom miałby nastąpić po Mistrzostwach Europy, więc pozostaje nam jedynie czekać na rozwój sytuacji.

Źródło: Si & Dan Talk Chelsea

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW