Gwiazda Mistrzostw Europy na celowniku Chelsea!
Gwiazda Mistrzostw Europy na celowniku Chelsea!

Gwiazda Mistrzostw Europy na celowniku Chelsea!

Po każdym wielkim turnieju zawodnicy, którzy dobrze się na nim zaprezentowali, są łączeni z wielkimi klubami. Szczególnie, jeżeli mówimy tu o piłkarzach, którzy byli przedtem mało znani. Mistrzostwa są dla nich dobrym oknem wystawowym. Nie inaczej jest i tym razem – gwiazda reprezentacji Danii, Joakim Maehle ma znajdować się na liście życzeń Chelsea.

24-latek rozgrywa właśnie fenomenalny turniej. Reprezentacja Danii zagra 3 lipca w ćwierćfinale rozgrywek, a jej rywalem będą Czesi. Gracz Atalanty zdobył na mistrzostwach już 2 bramki i swoją grą oczarował nie tylko włodarzy Chelsea.

Główną rolę w tej sadze gra o dziwo inny piłkarz – Achraf Hakimi. Marokańczyk opuszcza San Siro, a ku niezadowoleniu włodarzy Chelsea najprawdopodobniej przeniesie się do PSG. Ten ruch transferowy tworzy dziurę na prawej flance Nerazzurrich, a w szeregach The Blues skutkuje dalszymi poszukiwaniami zawodnika na wahadło. Jak podają włoskie media, Inter i Chelsea interesują się graczem Atlanty – Joakimem Maehle, który może być idealną alternatywą dla obu zespołów.

Źródło: TuttoAtalanta, Simon Phillips

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW