Havertz: Zawinił cały zespół
Havertz: Zawinił cały zespół

Havertz: Zawinił cały zespół

Zawodnik Chelsea skomentował porażkę Niemiec z reprezentacją Anglii w 1/8 finału EURO 2020.

– To nie jest wina Thomasa (Muller zmarnował świetną sytuację, mogącą doprowadzić do wyrównania). To prawda, że zwykle nie marnuje takich sytuacji, ale każdy ofensywny zawodnik miał dobrą okazję, więc zawinił cały zespół.

– Powinniśmy stworzyć więcej sytuacji, ale tego nie zrobiliśmy, więc trudno to zaakceptować. Anglia ma bardzo dobry skład i zawodników. Oczywiście my też ich mamy i dlatego jesteśmy bardzo zawiedzeni. Musimy jakoś przełknąć smak porażki i dalej się rozwijać.

– Odejście Joachima Loewa jest dla nas bardzo trudne – jest naszym menedżerem wszech czasów. Cały kraj jest z niego dumny, tak samo jak zawodnicy. Jego kariera jest niesamowita i jesteśmy bardzo zawiedzeni, że nie zakończyliśmy jej sukcesem. Jest świetnym trenerem i człowiekiem.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW